180KXF390MEFCSN25X20
RubyconRubycon
180KXF390MEFCSN25X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 180KXF390MEFCSN25X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP
listoch: 1.180KXF390MEFCSN25X20.pdf2.180KXF390MEFCSN25X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 180KXF390MEFCSN25X20
Číslo dielu 180KXF390MEFCSN25X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 39069 pcs Dátový hárok 1.180KXF390MEFCSN25X20.pdf2.180KXF390MEFCSN25X20.pdf
Napätie - hodnotené 180V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria KXF Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 390µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 390µF