180KXF470MEFC30X20
Prehľad produktov
Číslo dielu: 180KXF470MEFC30X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP
listoch: 1.180KXF470MEFC30X20.pdf2.180KXF470MEFC30X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 180KXF470MEFC30X20
Číslo dielu 180KXF470MEFC30X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37624 pcs Dátový hárok 1.180KXF470MEFC30X20.pdf2.180KXF470MEFC30X20.pdf
Napätie - hodnotené 180V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria KXF Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.36A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.04A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
180KXW560MEFC18X40
180KXW560MEFC18X40
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM
Skladom: 34750 pcs
Stiahnuť ▼: 180KXW560MEFC18X40.pdf
RFQ
180LET
180LET
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 180A 240VAC/150VDC