160TXW56MEFC8X25
RubyconRubycon
160TXW56MEFC8X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160TXW56MEFC8X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 56UF 20% 160V RADIAL
listoch: 1.160TXW56MEFC8X25.pdf2.160TXW56MEFC8X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 160TXW56MEFC8X25
Číslo dielu 160TXW56MEFC8X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 56UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 106239 pcs Dátový hárok 1.160TXW56MEFC8X25.pdf2.160TXW56MEFC8X25.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 320mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 1189-1111
160TXW56MEFCEFR8X25
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.083" (27.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 56µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 56µF