160TXW82MEFR8X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160TXW82MEFR8X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
listoch: 1.160TXW82MEFR8X35.pdf2.160TXW82MEFR8X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 160TXW82MEFR8X35
Číslo dielu 160TXW82MEFR8X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91124 pcs Dátový hárok 1.160TXW82MEFR8X35.pdf2.160TXW82MEFR8X35.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 430mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 602mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 82µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 82µF