160TXW560MEFC16X50
RubyconRubycon
160TXW560MEFC16X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160TXW560MEFC16X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 160V RADIAL
listoch: 1.160TXW560MEFC16X50.pdf2.160TXW560MEFC16X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 160TXW560MEFC16X50
Číslo dielu 160TXW560MEFC16X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 560UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26833 pcs Dátový hárok 1.160TXW560MEFC16X50.pdf2.160TXW560MEFC16X50.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.79A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1109
160TXW560MEFCEFR16X50
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 45 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.067" (52.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 560µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose