160TXW330MEFC18X25
RubyconRubycon
160TXW330MEFC18X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160TXW330MEFC18X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
listoch: 1.160TXW330MEFC18X25.pdf2.160TXW330MEFC18X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 160TXW330MEFC18X25
Číslo dielu 160TXW330MEFC18X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 42558 pcs Dátový hárok 1.160TXW330MEFC18X25.pdf2.160TXW330MEFC18X25.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.18A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.65A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1103
160TXW330MEFCEFR18X25
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.083" (27.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose