10USC10000MEFC20X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10USC10000MEFC20X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 10V SNAP
listoch: 1.10USC10000MEFC20X25.pdf2.10USC10000MEFC20X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 10USC10000MEFC20X25
Číslo dielu 10USC10000MEFC20X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10000UF 20% 10V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24056 pcs Dátový hárok 1.10USC10000MEFC20X25.pdf2.10USC10000MEFC20X25.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria USC Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.22A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.553A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 10000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 10000µF