16RX301500M10X20
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16RX301500M10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16RX301500M10X20.pdf2.16RX301500M10X20.pdf
  • správa
Špecifikácie 16RX301500M10X20
Číslo dielu 16RX301500M10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 179608 pcs Dátový hárok 1.16RX301500M10X20.pdf2.16RX301500M10X20.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria RX30 hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 130°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C kapacitné 1500µF