16RX301000M10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16RX301000M10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16RX301000M10X20.pdf2.16RX301000M10X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 16RX301000M10X20
Číslo dielu 16RX301000M10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 275689 pcs Dátový hárok 1.16RX301000M10X20.pdf2.16RX301000M10X20.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria RX30 Ripple Current @ nízkej frekvencie 720mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 960mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-4054
16RX301000M10X20-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 130°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 73 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C kapacitné 1000µF