10USC22000MEFC25X30
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10USC22000MEFC25X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22000UF 20% 10V SNAP
listoch: 1.10USC22000MEFC25X30.pdf2.10USC22000MEFC25X30.pdf
  • správa
Špecifikácie 10USC22000MEFC25X30
Číslo dielu 10USC22000MEFC25X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22000UF 20% 10V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 40914 pcs Dátový hárok 1.10USC22000MEFC25X30.pdf2.10USC22000MEFC25X30.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria USC Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.66A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.209A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 22000µF