100YXJ4R7M5X11
RubyconRubycon
100YXJ4R7M5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100YXJ4R7M5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100YXJ4R7M5X11.pdf2.100YXJ4R7M5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 100YXJ4R7M5X11
Číslo dielu 100YXJ4R7M5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1228123 pcs Dátový hárok 1.100YXJ4R7M5X11.pdf2.100YXJ4R7M5X11.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria YXJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 27.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 65mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1030
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 2.5 Ohms
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 4.7µF