100YXJ4.7M5X11
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100YXJ4.7M5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100YXJ4.7M5X11.pdf2.100YXJ4.7M5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 100YXJ4.7M5X11
Číslo dielu 100YXJ4.7M5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1275275 pcs Dátový hárok 1.100YXJ4.7M5X11.pdf2.100YXJ4.7M5X11.pdf
tolerancia 4.7µF Veľkosť pozemnej plochy 0.079" (2.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm) séria YXJ
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 100V Balík / puzdro -
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorov 65mA
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu 100YXJ4.7M5X11
Životnosť @ Temp. - impedancia 2.5 Ohm
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) Rozšírený popis 4.7µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% popis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
aplikácia 5000 Hrs @ 105°C