100YXJ47M8X16
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100YXJ47M8X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100YXJ47M8X16.pdf2.100YXJ47M8X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 100YXJ47M8X16
Číslo dielu 100YXJ47M8X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 357806 pcs Dátový hárok 1.100YXJ47M8X16.pdf2.100YXJ47M8X16.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria YXJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 321.75mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 250 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapacitné 47µF