100YXG120MEFC10X28
RubyconRubycon
100YXG120MEFC10X28 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100YXG120MEFC10X28
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100YXG120MEFC10X28.pdf2.100YXG120MEFC10X28.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 100YXG120MEFC10X28
Číslo dielu 100YXG120MEFC10X28 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 153739 pcs Dátový hárok 1.100YXG120MEFC10X28.pdf2.100YXG120MEFC10X28.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 331.5mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 150 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 120µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 120µF