100YXG100MEFC10X23
RubyconRubycon
100YXG100MEFC10X23 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100YXG100MEFC10X23
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100YXG100MEFC10X23.pdf2.100YXG100MEFC10X23.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 100YXG100MEFC10X23
Číslo dielu 100YXG100MEFC10X23 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 233362 pcs Dátový hárok 1.100YXG100MEFC10X23.pdf2.100YXG100MEFC10X23.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 265.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 531mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1020
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 200 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF