100YXG15MEFC6.3X11
RubyconRubycon
100YXG15MEFC6.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100YXG15MEFC6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100YXG15MEFC6.3X11.pdf2.100YXG15MEFC6.3X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 100YXG15MEFC6.3X11
Číslo dielu 100YXG15MEFC6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 747725 pcs Dátový hárok 1.100YXG15MEFC6.3X11.pdf2.100YXG15MEFC6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 48.3mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 1.2 Ohms
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 15µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 15µF