100SGV4.7M8X10.5
RubyconRubycon
100SGV4.7M8X10.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100SGV4.7M8X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD
listoch: 1.100SGV4.7M8X10.5.pdf2.100SGV4.7M8X10.5.pdf3.100SGV4.7M8X10.5.pdf
  • správa
Špecifikácie 100SGV4.7M8X10.5
Číslo dielu 100SGV4.7M8X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria SGV hodnotenie AEC-Q200
polarizácia - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 4.7µF aplikácia Automotive