100SGV220M18X16.5
RubyconRubycon
100SGV220M18X16.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100SGV220M18X16.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD
listoch: 1.100SGV220M18X16.5.pdf2.100SGV220M18X16.5.pdf3.100SGV220M18X16.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 100SGV220M18X16.5
Číslo dielu 100SGV220M18X16.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria SGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 440mA @ 120Hz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 1189-2385-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF