100SGV22M10X10.5
RubyconRubycon
100SGV22M10X10.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100SGV22M10X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
listoch: 1.100SGV22M10X10.5.pdf2.100SGV22M10X10.5.pdf3.100SGV22M10X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 100SGV22M10X10.5
Číslo dielu 100SGV22M10X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria SGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 135mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia - obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-2386-6
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.406" (10.30mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 22µF aplikácia Automotive