100PK470MEFCGC16X25
RubyconRubycon
100PK470MEFCGC16X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100PK470MEFCGC16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100PK470MEFCGC16X25.pdf2.100PK470MEFCGC16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 100PK470MEFCGC16X25
Číslo dielu 100PK470MEFCGC16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76005 pcs Dátový hárok 1.100PK470MEFCGC16X25.pdf2.100PK470MEFCGC16X25.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 33 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.083" (27.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 470µF