100PX1000MEFC18X35.5
RubyconRubycon
100PX1000MEFC18X35.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100PX1000MEFC18X35.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100PX1000MEFC18X35.5.pdf2.100PX1000MEFC18X35.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 100PX1000MEFC18X35.5
Číslo dielu 100PX1000MEFC18X35.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 39112 pcs Dátový hárok 1.100PX1000MEFC18X35.5.pdf2.100PX1000MEFC18X35.5.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 985mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.182A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 1000µF