100PK3R3MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100PK3R3MEFC5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.100PK3R3MEFC5X11.pdf2.100PK3R3MEFC5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 100PK3R3MEFC5X11
Číslo dielu 100PK3R3MEFC5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1237955 pcs Dátový hárok 1.100PK3R3MEFC5X11.pdf2.100PK3R3MEFC5X11.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 67.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 100PK3.3MEFC5X11
100PK3.3MEFC5X11-ND
100PK3R3MEFC5X11-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 3.3µF