100LSW15000MEFC51X118
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100LSW15000MEFC51X118
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
listoch: 1.100LSW15000MEFC51X118.pdf2.100LSW15000MEFC51X118.pdf3.100LSW15000MEFC51X118.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
30 pcs
  • správa
Špecifikácie 100LSW15000MEFC51X118
Číslo dielu 100LSW15000MEFC51X118 Výrobca Rubycon
popis SCREW TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.008" Dia (51.00mm)
séria LSW Ripple Current @ nízkej frekvencie 8.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.46A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.858" (21.80mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 4.764" (121.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 15000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 15000µF