100LSQ82000MEFC90X141
RubyconRubycon
100LSQ82000MEFC90X141 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100LSQ82000MEFC90X141
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 82000UF 20% 100V SCREW
listoch: 1.100LSQ82000MEFC90X141.pdf2.100LSQ82000MEFC90X141.pdf3.100LSQ82000MEFC90X141.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 952 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 952 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 100LSQ82000MEFC90X141
Číslo dielu 100LSQ82000MEFC90X141 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 82000UF 20% 100V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.543" Dia (90.00mm)
séria LSQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 20.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.11A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 1.236" (31.40mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 5.630" (143.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 82000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 82000µF