100LSW10000MNB51X98
RubyconRubycon
100LSW10000MNB51X98 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100LSW10000MNB51X98
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
listoch: 1.100LSW10000MNB51X98.pdf2.100LSW10000MNB51X98.pdf3.100LSW10000MNB51X98.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 100LSW10000MNB51X98
Číslo dielu 100LSW10000MNB51X98 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.008" Dia (51.00mm)
séria LSW Ripple Current @ nízkej frekvencie 6.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.37A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Ostatné mená 100LSW10000M51X98
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.858" (21.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 3.976" (101.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 10000µF aplikácia General Purpose