MB800000
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MB800000
Výrobca / Značka: Red Lion Controls
Popis produktu MOUNTING BRACKET FOR PSAFP
listoch: MB800000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie MB800000
Číslo dielu MB800000 Výrobca Red Lion Controls
popis MOUNTING BRACKET FOR PSAFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3317 pcs Dátový hárok MB800000.pdf
séria * Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MB805-BP
MB805-BP
výrobcovia: Micro Commercial Components (MCC)
popis: RECTIFIER BRIDGE 8A 50V BR-6
Skladom: 5615 pcs
Stiahnuť ▼: MB805-BP.pdf
RFQ
MB81.83MCXI
MB81.83MCXI
výrobcovia: Laird Technologies - Antennas
popis: ACCY MOUNT BMM 3/4 58A MCXM
Skladom: 5456 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
MB8
MB8
výrobcovia: Apex Tool Group
popis: PRY BAR,8" MOLDING,RED
Stiahnuť ▼:
MB8020E12B1-FS
MB8020E12B1-FS
výrobcovia: Mechatronics
popis: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Stiahnuť ▼: MB8020E12B1-FS.pdf
MB81
MB81
popis: ACCY MOUNT BMM 3/4 58A
MB8025X24B3-FSR
MB8025X24B3-FSR
výrobcovia: Mechatronics
popis: FAN 80X25MM BALL 24VDC WIRE
Stiahnuť ▼: MB8025X24B3-FSR.pdf
MB8020M12B-FSR
MB8020M12B-FSR
Stiahnuť ▼: MB8020M12B-FSR.pdf
popis: RECTIFIER BRIDGE 8A 100V BR-6
Stiahnuť ▼: MB81.pdf
popis: MOUNT 3/4" HOLE BRASS NO CONN
Stiahnuť ▼: MB8.pdf
MB81-BP
MB81-BP
Stiahnuť ▼: MB81-BP.pdf
MB8020M12B-FS
MB8020M12B-FS
Stiahnuť ▼: MB8020M12B-FS.pdf
MB805
MB805
Stiahnuť ▼: MB805.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety