MB8020M12B-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MB8020M12B-FSR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
listoch: 1.MB8020M12B-FSR.pdf2.MB8020M12B-FSR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie MB8020M12B-FSR
Číslo dielu MB8020M12B-FSR Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11828 pcs Dátový hárok 1.MB8020M12B-FSR.pdf2.MB8020M12B-FSR.pdf
šírka 20.00mm závažia 0.137 lb (62.14g)
Rozsah napätia 6 ~ 13.8VDC Napätie - hodnotené 12VDC
ukončenie 2 Wire Leads Statický tlak 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 80mm L x 80mm H séria MB8020
RPM 2500 RPM Ostatné mená 1570-1692
Prevádzková teplota - Hluk 29.0 dB(A)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Materiál - rámček Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiál - čepeľ Polybutylene Terephthalate (PBT) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Životnosť @ Temp. - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti -
Typ ventilátora Tubeaxial Aktuálne hodnotenie 0.120A
Typ ložiska Ball schválenie CE, cUL, UL
Prúd vzduchu 26.9 CFM (0.753m³/min)
MB8
výrobcovia: Apex Tool Group
popis: PRY BAR,8" MOLDING,RED
Skladom: 7580 pcs
popis: MOUNT 3/4" HOLE BRASS NO CONN
Skladom: 11205 pcs
popis: ACCY MOUNT BMM 3/4 58A
Stiahnuť ▼:
MB8020M12B-FS
MB8020M12B-FS
výrobcovia: Mechatronics
popis: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Stiahnuť ▼: MB8020M12B-FS.pdf
výrobcovia: Mechatronics
popis: FAN 80X25MM BALL 24VDC WIRE
popis: RECTIFIER BRIDGE 8A 100V BR-6
Stiahnuť ▼: MB81-BP.pdf
popis: RECTIFIER BRIDGE 8A 50V BR-6