MB8020M12B-FS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MB8020M12B-FS
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
listoch: 1.MB8020M12B-FS.pdf2.MB8020M12B-FS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie MB8020M12B-FS
Číslo dielu MB8020M12B-FS Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 8973 pcs Dátový hárok 1.MB8020M12B-FS.pdf2.MB8020M12B-FS.pdf
šírka 20.00mm závažia -
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 12VDC
ukončenie 2 Wire Leads Statický tlak -
Veľkosť / rozmer Square - 80mm L x 80mm H séria MB8020
RPM - Prevádzková teplota -
Hluk - Materiál - rámček Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiál - čepeľ Polybutylene Terephthalate (PBT) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Životnosť @ Temp. - Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Typ ventilátora Tubeaxial
Aktuálne hodnotenie - Typ ložiska Ball
schválenie CE, cUL, UL Prúd vzduchu -
Súvisiace produkty
MB8020M12B-FSR
MB8020M12B-FSR
výrobcovia: Mechatronics
popis: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Skladom: 11828 pcs
Stiahnuť ▼: MB8020M12B-FSR.pdf
popis: MOUNT 3/4" HOLE BRASS NO CONN
Skladom: 11205 pcs
výrobcovia: Mechatronics
popis: FAN 80X25MM BALL 24VDC WIRE
popis: RECTIFIER BRIDGE 8A 100V BR-6
Stiahnuť ▼: MB81.pdf
MB81.83MCXI
MB81.83MCXI
popis: ACCY MOUNT BMM 3/4 58A MCXM
popis: RECTIFIER BRIDGE 8A 50V BR-6
Stiahnuť ▼: MB805.pdf
popis: ACCY MOUNT BMM 3/4 58A
Stiahnuť ▼:
MB8020E12B1-FS
MB8020E12B1-FS
Stiahnuť ▼: MB8020E12B1-FS.pdf
MB81-BP
MB81-BP