EEU-EB2C151
PanasonicPanasonic
EEU-EB2C151 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEU-EB2C151
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
listoch: EEU-EB2C151.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie EEU-EB2C151
Číslo dielu EEU-EB2C151 Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84970 pcs Dátový hárok EEU-EB2C151.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria EB Ripple Current @ nízkej frekvencie 704mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.28A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená EEUEB2C151
P5907
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.240" (31.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 150µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
EEU-EB2C101S
EEU-EB2C101S
výrobcovia: Panasonic
popis: CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Skladom: 99982 pcs
Stiahnuť ▼: EEU-EB2C101S.pdf
RFQ
EEU-EB2C151S
EEU-EB2C151S
výrobcovia: Panasonic
popis: CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL