EEU-EB2C101S
PanasonicPanasonic
EEU-EB2C101S Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEU-EB2C101S
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
listoch: EEU-EB2C101S.pdf
  • správa
Špecifikácie EEU-EB2C101S
Číslo dielu EEU-EB2C101S Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 99982 pcs Dátový hárok EEU-EB2C101S.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria EB Ripple Current @ nízkej frekvencie 583mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.06A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená EEUEB2C101S
P5906
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 100µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
EEU-EB2C101
EEU-EB2C101
výrobcovia: Panasonic
popis: CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL