EEU-EB1V331
PanasonicPanasonic
EEU-EB1V331 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEU-EB1V331
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
listoch: EEU-EB1V331.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie EEU-EB1V331
Číslo dielu EEU-EB1V331 Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 355932 pcs Dátový hárok EEU-EB1V331.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria EB Ripple Current @ nízkej frekvencie 278mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 361.4mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená EEUEB1V331
P13128
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose