20SVPF56MX
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
20SVPF56MX Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 20SVPF56MX
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V SMD
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 20SVPF56MX
Číslo dielu 20SVPF56MX Výrobca Panasonic Electronic Components
popis CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
typ Polymer tolerancia 56µF
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria OS-CON™, SVPF Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia - Ripple prúd - vysoká frekvencia 140mA @ 120Hz
polarizácia Radial, Can - SMD Pitch - Konektor 20V
Balík / puzdro 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Ostatné mená P16502TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 20SVPF56MX Životnosť @ Temp. 30 mOhm
Rozostup vedenia 2.8A @ 100kHz impedancia -
Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm) Rozšírený popis 56µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% popis CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V SMD
aplikácia 5000 Hrs @ 105°C