20SVPF560M
PanasonicPanasonic
20SVPF560M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 20SVPF560M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V SMD
listoch: 1.20SVPF560M.pdf2.20SVPF560M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 20SVPF560M
Číslo dielu 20SVPF560M Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77738 pcs Dátový hárok 1.20SVPF560M.pdf2.20SVPF560M.pdf
Napätie - hodnotené 20V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ nízkej frekvencie 270mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.4A @ 100kHz
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená P16501TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 12 mOhm Detailný popis 560µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 12 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose