20SVPF180M
PanasonicPanasonic
20SVPF180M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 20SVPF180M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V SMD
listoch: 1.20SVPF180M.pdf2.20SVPF180M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 20SVPF180M
Číslo dielu 20SVPF180M Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 132310 pcs Dátový hárok 1.20SVPF180M.pdf2.20SVPF180M.pdf
Napätie - hodnotené 20V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ nízkej frekvencie 160mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená P16499TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 25 mOhm Detailný popis 180µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 180µF aplikácia General Purpose