16SVPF560MX
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16SVPF560MX
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V SMD
listoch: 1.16SVPF560MX.pdf2.16SVPF560MX.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 16SVPF560MX
Číslo dielu 16SVPF560MX Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88232 pcs Dátový hárok 1.16SVPF560MX.pdf2.16SVPF560MX.pdf
Napätie - hodnotené 16V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ nízkej frekvencie 195mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.9A @ 100kHz
hodnotenie - obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená P123926DKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 18 mOhm Detailný popis 560µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 18 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose