16SVPF1000M
PanasonicPanasonic
16SVPF1000M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16SVPF1000M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V SMD
listoch: 16SVPF1000M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16SVPF1000M
Číslo dielu 16SVPF1000M Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82654 pcs Dátový hárok 16SVPF1000M.pdf
Napätie - hodnotené 16V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ nízkej frekvencie 270mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.4A @ 100kHz
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená P16478TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 12 mOhm Detailný popis 1000µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 12 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose