16SVPF180M
PanasonicPanasonic
16SVPF180M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16SVPF180M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD
listoch: 1.16SVPF180M.pdf2.16SVPF180M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 16SVPF180M
Číslo dielu 16SVPF180M Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 102833 pcs Dátový hárok 1.16SVPF180M.pdf2.16SVPF180M.pdf
Napätie - hodnotené 16V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm) séria OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ nízkej frekvencie 165mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.3A @ 100kHz
hodnotenie - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená P16479CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 22 mOhm Detailný popis 180µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 180µF aplikácia General Purpose