FCSL76R030FER
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FCSL76R030FER
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.03 OHM 3W 3015 WIDE
listoch: FCSL76R030FER.pdf
  • správa
Špecifikácie FCSL76R030FER
Číslo dielu FCSL76R030FER Výrobca Ohmite
popis RES 0.03 OHM 3W 3015 WIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 99595 pcs Dátový hárok FCSL76R030FER.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 7638 Veľkosť / rozmer 0.150" L x 0.299" W (3.80mm x 7.60mm)
séria FCSL odpor 30 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 30 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil