FCSL90R005FER
OhmiteOhmite
FCSL90R005FER Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FCSL90R005FER
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.005 OHM 4W 3518 WIDE
listoch: FCSL90R005FER.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie FCSL90R005FER
Číslo dielu FCSL90R005FER Výrobca Ohmite
popis RES 0.005 OHM 4W 3518 WIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 94512 pcs Dátový hárok FCSL90R005FER.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 9045 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.350" W (4.50mm x 8.90mm)
séria FCSL odpor 5 mOhms
Výkon (watty) 4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Wide 3518 (9045 Metric), 1835 Ostatné mená FCSL90R005FERTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm)
Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 5 mOhms ±1% 4W Chip Resistor Wide 3518 (9045 Metric), 1835 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil zloženie Metal Foil