FCSL76R005FER
OhmiteOhmite
FCSL76R005FER Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FCSL76R005FER
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.005 OHM 3W 3015 WIDE
listoch: FCSL76R005FER.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie FCSL76R005FER
Číslo dielu FCSL76R005FER Výrobca Ohmite
popis RES 0.005 OHM 3W 3015 WIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82448 pcs Dátový hárok FCSL76R005FER.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 7638 Veľkosť / rozmer 0.150" L x 0.299" W (3.80mm x 7.60mm)
séria FCSL odpor 5 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Ostatné mená FCSL76R005FERCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm)
Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 5 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil zloženie Metal Foil