FCSL64R030FER
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FCSL64R030FER
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.03 OHM 2W 2512 WIDE
listoch: FCSL64R030FER.pdf
  • správa
Špecifikácie FCSL64R030FER
Číslo dielu FCSL64R030FER Výrobca Ohmite
popis RES 0.03 OHM 2W 2512 WIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 126474 pcs Dátový hárok FCSL64R030FER.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 6432 Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
séria FCSL odpor 30 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 30 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil