FCSL64R005FER
OhmiteOhmite
FCSL64R005FER Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FCSL64R005FER
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.005 OHM 2W 2512 WIDE
listoch: FCSL64R005FER.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie FCSL64R005FER
Číslo dielu FCSL64R005FER Výrobca Ohmite
popis RES 0.005 OHM 2W 2512 WIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 149206 pcs Dátový hárok FCSL64R005FER.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 6432 Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
séria FCSL odpor 5 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Ostatné mená FCSL64R005FERTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm)
Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 5 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil zloženie Metal Foil