FCSL32R005FER
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FCSL32R005FER
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 5 MOHM 1% 1.5W WIDE 1206
listoch: FCSL32R005FER.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie FCSL32R005FER
Číslo dielu FCSL32R005FER Výrobca Ohmite
popis RES 5 MOHM 1% 1.5W WIDE 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 365883 pcs Dátový hárok FCSL32R005FER.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0612 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
séria FCSL odpor 5 mOhms
Výkon (watty) 1.5W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Ostatné mená FCSL32R005FERCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.031" (0.80mm)
Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant Detailný popis 5 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil