604HR025
OhmiteOhmite
604HR025 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 604HR025
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.025 OHM 3/8W 3% AXIAL
listoch: 604HR025.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 604HR025
Číslo dielu 604HR025 Výrobca Ohmite
popis RES 0.025 OHM 3/8W 3% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5796 pcs Dátový hárok 604HR025.pdf
tolerancia ±3% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.250" L (6.35mm)
séria 60 odpor 25 mOhms
Výkon (watty) 0.375W, 3/8W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 25 mOhms ±3% 0.375W, 3/8W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Metal Element zloženie Metal Element
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
604PS5
604PS5
výrobcovia: Conxall / Switchcraft
popis: CABLE SGL END STR 4POS MALE 5M
Skladom: 5599 pcs
Stiahnuť ▼: 604PS5.pdf
RFQ
604HE224-RB
604HE224-RB
výrobcovia: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
popis: SEALED AERO SWITCH
Skladom: 5396 pcs
Stiahnuť ▼: 604HE224-RB.pdf
RFQ
604HR020
604HR020
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 0.02 OHM 3/8W 3% AXIAL
Stiahnuť ▼: 604HR020.pdf
604PT.2
604PT.2
popis: CABLE SGL END STR 4POS MALE .2M
Stiahnuť ▼: 604PT.2.pdf
604PS6
604PS6
popis: CABLE SGL END STR 4POS MALE 6M
Stiahnuť ▼: 604PS6.pdf
604HR025E
604HR025E
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 0.025 OHM 3/8W 3% AXIAL
Stiahnuť ▼: 604HR025E.pdf
604HR010E
604HR010E
popis: RES 0.01 OHM 3/8W 3% AXIAL
Stiahnuť ▼: 604HR010E.pdf
604HR020E
604HR020E
Stiahnuť ▼: 604HR020E.pdf
604PS.3
604PS.3
popis: CABLE SGL END STR 4POS MALE .3M
Stiahnuť ▼: 604PS.3.pdf
604HR010
604HR010
Stiahnuť ▼: 604HR010.pdf
604HE3-6
604HE3-6
popis: SEALED AERO SWITCH
Stiahnuť ▼: 604HE3-6.pdf
604PS2
604PS2
popis: CABLE ASSY SGL-END MALE 4POS 2M
Stiahnuť ▼: 604PS2.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety