604HR010
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 604HR010
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.01 OHM 3/8W 3% AXIAL
listoch: 604HR010.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 604HR010
Číslo dielu 604HR010 Výrobca Ohmite
popis RES 0.01 OHM 3/8W 3% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4948 pcs Dátový hárok 604HR010.pdf
tolerancia ±3% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.250" L (6.35mm)
séria 60 odpor 10 mOhms
Výkon (watty) 0.375W, 3/8W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 10 mOhms ±3% 0.375W, 3/8W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Metal Element zloženie Metal Element