604HR020E
OhmiteOhmite
604HR020E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 604HR020E
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.02 OHM 3/8W 3% AXIAL
listoch: 604HR020E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 604HR020E
Číslo dielu 604HR020E Výrobca Ohmite
popis RES 0.02 OHM 3/8W 3% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 172805 pcs Dátový hárok 604HR020E.pdf
tolerancia ±3% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.250" L (6.35mm)
séria 60 odpor 20 mOhms
Výkon (watty) 0.375W, 3/8W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 20 mOhms ±3% 0.375W, 3/8W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Metal Element
zloženie Metal Element
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
604HE3-6
604HE3-6
výrobcovia: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
popis: SEALED AERO SWITCH
Skladom: 4944 pcs
Stiahnuť ▼: 604HE3-6.pdf
RFQ
604PS.3
604PS.3
výrobcovia: Conxall / Switchcraft
popis: CABLE SGL END STR 4POS MALE .3M
Skladom: 8144 pcs
Stiahnuť ▼: 604PS.3.pdf
RFQ
604HR010E
604HR010E
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 0.01 OHM 3/8W 3% AXIAL
Stiahnuť ▼: 604HR010E.pdf
604HE224-RB
604HE224-RB
popis: SEALED AERO SWITCH
Stiahnuť ▼: 604HE224-RB.pdf
604PS5
604PS5
popis: CABLE SGL END STR 4POS MALE 5M
Stiahnuť ▼: 604PS5.pdf
604HR020
604HR020
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 0.02 OHM 3/8W 3% AXIAL
Stiahnuť ▼: 604HR020.pdf
604PS6
604PS6
popis: CABLE SGL END STR 4POS MALE 6M