UCS2D101MHD
NichiconNichicon
UCS2D101MHD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCS2D101MHD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.UCS2D101MHD.pdf2.UCS2D101MHD.pdf
  • správa
Špecifikácie UCS2D101MHD
Číslo dielu UCS2D101MHD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 139934 pcs Dátový hárok 1.UCS2D101MHD.pdf2.UCS2D101MHD.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria UCS Ripple Current @ nízkej frekvencie 710mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.42A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-14935
UCS2D101MHD-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 100µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UCS2C680MHD
UCS2C680MHD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
Skladom: 228305 pcs
Stiahnuť ▼: UCS2C680MHD.pdf
RFQ
UCS2D151MHD1TN
UCS2D151MHD1TN
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Skladom: 58260 pcs
Stiahnuť ▼: UCS2D151MHD1TN.pdf
RFQ
UCS2D101MHD1TN
UCS2D101MHD1TN
popis: CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL