UCS2D100MPD
NichiconNichicon
UCS2D100MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCS2D100MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.UCS2D100MPD.pdf2.UCS2D100MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UCS2D100MPD
Číslo dielu UCS2D100MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 394515 pcs Dátový hárok 1.UCS2D100MPD.pdf2.UCS2D100MPD.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UCS Ripple Current @ nízkej frekvencie 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 320mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-14934
UCS2D100MPD-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapacitné 10µF aplikácia General Purpose