UCS2C680MHD
NichiconNichicon
UCS2C680MHD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCS2C680MHD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
listoch: 1.UCS2C680MHD.pdf2.UCS2C680MHD.pdf
  • správa
Špecifikácie UCS2C680MHD
Číslo dielu UCS2C680MHD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 228305 pcs Dátový hárok 1.UCS2C680MHD.pdf2.UCS2C680MHD.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria UCS Ripple Current @ nízkej frekvencie 590mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.18A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-5869
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 27 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 68µF aplikácia General Purpose