PCF0J101MCL6GS
NichiconNichicon
PCF0J101MCL6GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCF0J101MCL6GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
listoch: 1.PCF0J101MCL6GS.pdf2.PCF0J101MCL6GS.pdf3.PCF0J101MCL6GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie PCF0J101MCL6GS
Číslo dielu PCF0J101MCL6GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 6.3V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm) séria PCF
Ripple Current @ High Frequency 2.2A @ 100kHz hodnotenie -
obal Original-Reel® Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 493-13987-6 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 25 mOhm
Detailný popis 100µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF